Anglicy rozdają Polakom darmowe zakłady do gry w EuroMillions!

25th Sep 2018
1095

insiders dimensions-compressed (2)Ponad 900 tysięcy Polaków którzy zamieszkują Anglię, stało się bardzo ważną częścią lokalnych społeczności, jak również angielskiej gospodarki.

Coraz więcej naszych rodaków chętnie gra też w najpopularniejszej loterii w Anglii – EuroMillions, gdzie przez ostatnie lata zarejestrowano dziesiątki wygranych wśród naszych rodaków zamieszkujących wyspę.

Rekordowa wygrana padła w 2016 roku i wynosiła aż 11  milionów Funtów. W przeliczeniu na złotówki dałoby to ponad 52 miliony zł, a z samych odsetek w banku, otrzymywalibyśmy miesięcznie ponad 250 tys zł.

Jak grać?

Zasady gry są bardzo proste – gracz wybiera dowolne 5 liczb z przedziału od 1 do 50 oraz dwie ‘szczęśliwe gwiazdy’. Gracz może też grać na ‘chybił-trafił’. Cena za jeden zakład wynosi £2,5.

Zakład możemy zakupić w dowolnym autoryzowanym punkcie sprzedaży, lub online za pomocą platformy lotto – World Lottery Club. Grając online, sama transakcja jest już potwierdzeniem zakładu, także nie musimy się martwić o to że zgubimy swój kupon, a wszystkie zakłady sprawdzane są automatycznie – i tak też dowiadujemy sie o swoich wygranych.

Z okazji nadchodzącej kumulacji, firma World Lottery Club przygotowała dla naszych rodaków specjalną niespodziankę. Każdy nowy gracz, który zakupi 1 zakład na najbliższe losowanie EuroMillions – otrzyma 2 zakłady zupełnie GRATIS! Dasz sobie szansę na zostanie Milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 2 DARMOWE ZAKŁADY EUROMILLIONS

18+ Oferta tylko dla nowych graczy, dostępna tylko online. World Lottery Club jest w pełni regulowane przez Komisję Nadzoru Hazardu Wielkiej Brytanii. Po wszelkie informacje zapraszamy do kontaktu pod numerem tel; 02071000208, lub poprzez e-mail; [email protected]